Vytvořte si účet

Pokud jste zde poprvé, vytvořte si účet Klubu BetterStyle a nakupujte levněji.
  • Klubové ceny nižší o min. 23 %
  • Další slevy a akce
  • Vytvořte si účet a nakupujte levněji
zamknij
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Betterstyle International Sp. z o.o. ul.3-go Maja 8 bud. C2 05-800 Pruszków, Polsko a společností Betterstyle Czech s.r.o., Jakubská 647/2, Staré Město, 110 00 Praha 1, Česká republika, pro účely související s členstvím v Klubu BetterStyle ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) ze dne 27.04.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46 / ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Poskytnutí údajů je dobrovolné, ale podmiňuje možnost registrace v Klubu BetterStyle.

Vaše osobní údaje mohou být použity k registraci členství v klubu BetterStyle a v souvislosti s činnostmi, které souvisí s členstvím v Klubu BetterStyle.

Vezměte, prosím, na vědomí, že máte právo na přistup k Vašim údajům, právo na jejich opravu, výmaz nebo omezení jejich zpracování. Souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním e-mailu na adresu: kontakt@betterstyle.cz. Odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování, k němuž na základě souhlasu došlo před jeho odvoláním.

Vyplňte osobní údaje

Vytvořte heslo

Doporučení ohledně hesla

Souhlas lze kdykoli odvolat zasláním e-mailu na adresu: kontakt@betterstyle.cz.

Správcem osobních údajů je společnost Betterstyle International Sp. z o.o. ul.3-go Maja 8 bud. C2 05-800 Pruszków, Polsko a společnost Betterstyle Czech s.r.o., Jakubská 647/2, Staré Město, 110 00 Praha 1, Česká republika, IČ: 018 86 193.

V případě, že jste poskytli Váš souhlas k propagačním a marketingovým účelům, budou správci (tj. společnost Betterstyle International Sp. z o.o. a společnost Betterstyle Czech s.r.o.) zpracovávat Vaše údaje za účelem marketingu produktů a služeb společnosti Betterstyle Czech s.r.o., včetně analytických a profilovacích účelů. Máte právo na přístup k Vašim údajům, jejích opravu, výmaz nebo omezení jejich zpracování.

Pokud máte dotazy nebo pochybnosti týkající se bezpečnosti a použití Vašich údajů, kontaktujte nás na e-mailové adrese: kontakt@betterstyle.cz.
Kromě toho máte právo podat stížnost orgánu dozoru, pokud jsou údaje zpracovány v rozporu s požadavky stanovených právními předpisy. V České republice je tímto dozorovým orgánem Úřad pro ochranu osobních údajů.

Přečtěte si celý text: ZDE (přesměrovává k Informačním povinnostem)

Vyplňte prosím výše uvedená pole, pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.